20%İndirim
3.189,00 TL 2.551,00 TL
20%İndirim
3.189,00 TL 2.551,00 TL
20%İndirim
3.189,00 TL 2.551,00 TL

Kadın Yağmurluk Modelleri Nelerdir?

Kadın yağmurluk modelleri hem hafif olmaları hem de özellikle sonbahar aylarında yağmurlu havalarda kurtarıcı olmaları sebebiyle her kadının dolabında bulunan ürünlerdir. Rengarenk tasarımlara sahip birbirinden şık ve kullanışlı bayan yağmurluk modelleri ise Bize Online’da sizleri beklemektedir. Sarıdan beyaza, kırmızıdan siyaha onlarca farklı renk tonu sayesinde, kombininiz ne olursa olsun kullanabileceğiniz kaliteli kadın yağmurluk çeşitlerine Bize Online’ın online mağazasından veya sosyal medya hesaplarından göz atabilirsiniz. Pek çok kadının severek kullandığı kadın yağmurluk modelleri ise şöyledir: Baskılı Yağmurluk - Gri̇ (Model Kodu: 203-108585) ve Baskılı Yağmurluk – Mercan (Model Kodu: 203-1085323), gri ile turuncu tonlarının kusursuz uyumu ile tasarlanmış bayan yağmurluk seçenekleridir. Daha canlı renkler arayanların tercihi olan Baskılı Yağmurluk - Yeşi̇l (Model Kodu: 203-1085322), göğüs altı büzgüsü ve A line etek kesimi sayesinde vücut hatlarınızı bozmadan, şıklığınıza şıklık katacak bir yağmurluk bayan modelidir. Baskılı Yağmurluk – Turuncu (Model Kodu: 203-1085320), kırmızıya yakın koyu turuncu tonlarında bir tasarıma sahiptir. Dağınık yıldız desenleri ile oldukça güzel bir hava yaratmaktadır. Kısa Modelli̇ Yağmurluk – Turuncu (Model Kodu: 20YZ-111696), bahar aylarında kullanabileceğiniz açık turuncu ton ile tasarlanmış bir Bize Online yağmurluk kadın modelidir. Hem vintage tarzına hem klasik giyime hem de sokak stiline uyum sağlayabilecek olan Kısa Modelli̇ Yağmurluk - Si̇yah (Model Kodu: 20YZ-111602), dolabınızın en sevilen parçaları arasına girmeye aday kısa kadın yağmurluk seçeneğidir. Görünüşünüze ufak bir dokunuşla sıra dışılık katmak için tercih edebileceğiniz Puanti̇yeli̇ Yağmurluk – Beyaz (Model Kodu: 20YZ-112401), bahar aylarında yağmurlu olmayan günlerde dahi giymek isteyeceğiniz muhteşem bir şıklık sunmaktadır. Triko Cepli Yağmurluk (Model Kodu: 20YZ-1115), alımlı duruşu ile göz doldurmaktadır. Çizgili Yağmurluk (Model Kodu: 20YZ-1122), kırmızı beyaz tonlarındaki eşsiz tasarımı ile yüzünüzü ışıldatacak bir uzun yağmurluk kadın modelidir. Triko Cepli Yağmurluk (Model Kodu: 20YZ-1115), açık sarı rengi ile göz kamaştıran bir Bize Online kadın uzun yağmurluk çeşididir.
 

Bayan Yağmurluk Seçimi Nasıl Olmalı?

Yağmurluk seçiminde doğru kumaş ve doğru renk tercihleri, stilinizn görünümünü doğrudan etkilemektedir. İnce, hava almayan ve su geçirmeyen kumaşlardan üretilen yağmurluklarda bazı detaylar su geçirebilir özellikte tasarlanmış ise tercih edilmemesi gerekir. Fakat bu süslemelerin arkasında sizi sudan koruyacak bir parça yer alıyorsa gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Renk seçiminde ise genel stilinize ve günlük kombininize uyum içinde olacak tonlar arasından tercih yapmak, “ne giyeceğim” sorusunu sorulmadan yanıtlayabilmenizi sağlayacaktır.
 

Kadın Yağmurluk Kumaşı Nasıl Olmalı?

Tercihiniz ister kısa ister uzun yağmurluk kadın çeşitlerinden yana olsun, dikkat edilmesi gereken nokta kumaşın kalitesidir. Pamuklu kumaş gibi hava alan dokudaki kumaş türleri, suyu hızla emen bir yapıya sahiptir. Fakat polyester kumaş, suyu geçirmemekle kalmamakta aynı zamanda yağmurluğun üzerinde su birikmesini de engellemektedir. Bize Online kadın yağmurluk modelleri arasından tercih edeceğiniz tüm ürünler, %100 polyester kumaştan üretilmektedir.
 

Bayan Yağmurluk Bedeni Nasıl Olmalı?

Kadın yağmurluk bedenleri, dış giyim ürünlerinden farklı ölçülendirilmektedir. Genellikle 3 veya 2 farklı standart beden ile satışa sunulan bu ürünler geniş beden aralıkları için kullanılabilir parçalardır. Tek bir beden numarasında 3 farklı beden ölçülerinin kullanabileceği bir kalıp sunan Bize Online bayan yağmurluk modelleri arasından seçim yaparken, beden konusunda dikkat edilmesi gerekn yalnızca aralığın doğru belirlenmesidir. 34-36 beden giyiyorsanız Small, 38-40 beden giyiyorsanız Medium, 42-44 beden aralığındaysanız Large bedenlerdeki bayan yağmurluk ürünlerini satın alabilirsiniz.
 
Kadın Yağmurluk Fiyatları Ne Kadar?
Dış giyim ürünü olmalarına karşın, çok fazla kumaş içermemeleri sebebiyle kadın yağmurluk çeşitleri diğer ürünlere göre daha düşük bir fiyata sahiptir. Fakat bayan yağmurluk çeşitlerinde dikiş kalitesi, ayrı bir önem taşımaktadır. Kadın yağmurluk modelinde eksik kalmış en ufak bir boşluk, ürünün işlevini yitirmesine sebep olabileceği için satın alma tercihleriniz arasında mutlaka Bize Online gibi güvenilir ve kalitesinden ödün vermeyen markalar yer almalıdır.