Kadın İkili Takım Hangi Ürünlerden Oluşur?

Kadın takım çeşitleri, oldukça geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Pijama takımlarından eşofman takımlarına, pantolon ceket takım bayan kategorisinden takım elbise bayan çeşitlerine pek çok ürün, Bize Online’da sizleri beklemektedir. Alt üst takım kadın eşofmanları ürünlerinde, birbirileri ile uyumlu doku renklerde iki parça ürün yer almaktadır. Genellikle geniş kesim eşofman altları ve günlük kullanıma uygun eşofman üstü, kadın ikili takım ürününü oluşturmaktadır. Takım elbise bayan dendiğinde ise seçenekler oldukça fazladır. Etek ve ceketten meydana gelen bayan ikili takım çeşitlerinin yanı sıra bu ürünler, pantolon ve ceket halinde de sunulabilmektedir. Bir diğer kadın alt üst takım çeşidi ise gündelik giyim ürünlerinden oluşmaktadır. Şık bluzlar ve pantolonların bir araya getirildiği bu seçenek, Bize Online kadın takım ürünleri arasında en sevilenlerdir. Bize Online’ın sizler için hazırladığı kadın ikili takım ürünleri arasında ise şunlar sayılabilmektedir: Baskılı Takım – Bej (Model Kodu: 20YZ-3008142), gündelik olarak kullanabileceğiniz, rahat ve şık bir parçadır. Kapüşonlu Tunik - Gri Sarı (Model Kodu: 213 – 59679), gri eşofman altı ile birlikte tercih edilebilecek ürünlerden birisidir. Cep Detaylı Tunik - Kahverengi (Model Kodu: 213-59816), aynı dokudaki Bize online şalvar çeşitleri ile kullanılabilecek, günlük bir kadın ikili takım ürünüdür. Yaka Detaylı Bluz – Bej (Model Kodu: 20YZ-37717), içerdiği minik doku detayının, tüm modele yayıldığı bir Bize Online alt giyim ürünü ile birlikte satın alabileceğiniz, kadın alt üst takım çeşididir.
 

Pantolon Ceket Takım Bayan İçin Nasıl Olmalı?

İkili takım bayan kategorisi ürünleri, klasik bir giyim tarzına hitap etmektedir. Ofis giyiminde şıklığı yakalayabileceğiniz veya özel günlerinizde ve toplantılarınızda tercih edebileceğiniz hazır bir kombin sunan ikili kadın takımlar, seçimi dikkat isteyen parçalardır. Ceket seçiminde, takım ceketinin üzerinize oturuyor olması size bambaşka bir hava katacaktır. Bedeninizden büyük veya bol kesim bir blazer ceket, istediğiniz güzelliği yakalayamamanıza sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle takım elbise bayan çeşitleri arasından seçim yaparken ilk bakmanız gereken yer, ceket bedenidir. Bir diğer önemli dikkat noktası ise pantolondur. Bayan ikili takım seçiminizde, pantolon ile ceketin hem doku hem de renk bakımından birbiri ile uyumlu olması gerekmektedir. Farklı tonlarda olabilecek olan pantolon seçimlerinde, sıradanlığın dışına çıkıldığı düşünülse de takım elbisenin sağlayacak olduğu şıklıktan ödün vermeye sebep olabilmektedir. Ayrıca pantolon seçiminde beden ve bel yüksekliği büyük bir önem taşımaktadır. Pantolon, üzerinize tam oturmalı ve ince kumaşın potluk yapıp yapmadığı mutlaka kontrol edilmelidir.
 

Kadın Alt Üst Takım Fiyatları Ne Kadar?

Kadın takım modellerinin her biri, kendi özgün fiyat skalasına sahiptir. Pantolon ceket takım bayan kategorisindeki ürünler, detaylı bir işçilikle üretildikleri için kategorinin paha bakımından en ağır ürünleridir. Eşofman takımları veya günlük kullanılabilecek kadın ikili takım çeşitleri ise her bütçeye uygun olabilecek bir ücretlendirmeye sahip olabilmektedir. Tercihiniz hangisinden yana olursa olsun, Bize Online sizlere sunduğu kampanya ve indirimlerle kaliteyi dolabınıza taşıma imkanı sunmaktadır. Siz de markanın kampanyalarını takip edin ve eşsiz bir şıklık sunan kadın ikili takım ürünlerinden birisine sahip olun.
 

Bayan İkili Takımlarda Renk Uyumu Nasıl Olmalı?

Kadın ikili takım ürünlerinde uyum, yalnızca renklerde aranmaz. Alt üst kadın takım ürünlerinde her iki parça da birbiri ile renk, doku ve stil bakımından uyumlu olmalıdır. Renk Uyumu: Pantolon ceket takım bayan modellerinde, genellikle tek bir renk tonu üzerinde çalışılmaktadır. Siyah, lacivert, mavi veya gri, takım elbise şıklığını ciddiyetini tarzınıza taşıyabilecek renklerdir. Gündelik giyim ürünlerinde ise parçalar, aynı renklerde veya birbirilerinin renklerini içerecek şekilde tasarlanabilmektedir. Doku Uyumu: Takım dendiğinde yalnızca renk ve desen bakımından birbiri ile eş değer parçalar akla gelse de doku, yani kullanılan kumaş türü ve stilin bir araya gelerek oluşturduğu bütünlüklü görünüm, aynı olmak durumundadır. Kadife bir ceket ile saten bir pantolon, size şıklık katmaktan çok rahatsızlık verecektir. Bu nedenle kadın ikili takım seçimlerinizde, benzer dokularda ürünleri tercih ederek güzelliğinizin tadını çıkarabilirsiniz.