Bayan Kap Modelleri Nelerdir?

Bayan kap modelleri; uzun, kısa, düz renk ve çok renkli seçeneklerle sunulmaktadır. Dış giyim ürünleri kategorisinde yer alan bu rahat ve şık ürünler hem kombinleri tamamlayabilmekte hem de soğuk kış günlerinde içinizi ısıtabilmektedir. Her biri farklı detaylarla hareketlendirilen Bize Online kadın kap çeşitleri içerisinden tarzınıza en uygun ürünü seçebilir ve şıklığın yanı sıra kalitenin tadını çıkarabilirsiniz. Bize Online’ın muhteşem tasarımları arasında bulabileceğiniz bayan kap modelleri ise şöyledir: Bahar aylarında da kullanabileceğiniz veya sıcak yaz günlerinde de tercih edebileceğiniz Yaka Detaylı Kap, yazlık kap modelleri arasında oldukça popülerdir. File detayları bulunan kol ve etek kısımları, içerisine giydiğiniz kıyafetlerin güzelliğini de gösterebilmenizi sağlamaktadır. Düğme Detaylı Kap - Si̇yah (Model Kodu: 20YZ-112802), klasik giyiminize uygun bir Bize Online tasarımıdır. Şık yaka detayı ve file cepleri ile sıra dışı bir görünüm vadetmektedir. Fi̇le Detaylı Kap - Si̇yah (Model Kodu: 20YZ-113202), sonbaharın serin günlerinde üzerinize alabileceğiniz muhteşem bir bayan kap modelidir. Arka kısmındaki file uzantı ve eteğindeki yırtmaç detayı, gündelik şıklığınızı taçlandıracak unsurlardır. Modern bir çizgiye sahip olan Kap Takım - Si̇yah (Model Kodu: 20YZ-113302) ürününün tasarımı, ilk bakışta herkesi büyüleyecek detaylara sahiptir. Yaka düzenlemesindeki beyaz şeritler, kol kısımlarındaki ip ve farklı doku, Bize Online’ın bu muhteşem tasarımının çok beğenilmesindeki temel etmenler olarak sayılabilmektedir. Sportif bir giyim tarzınız varsa, Cep Detaylı Kap - Si̇yah (Model Kodu: 203-116402), ilk ve sonbahar aylarında üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz, en sevdiğiniz dış giyim ürünü haline gelecektir. Dikdörtgen cep detayı ve fermuarlı tasarımı, bu ürüne eşsiz bir hava katmaktadır. Gündelik kombininizi bayan kap modelleri arasından bir seçim yaparak tamamlamak istiyorsanız, Ürün modeli: Bağlamalı Kap- Karışık (Model: 214-11901000) sayesinde aradığınızı bulabilirsiniz. Hem şık hem de rahat bir ürün olan Baskılı Kap - Siyah-Gri (Model Kodu: 214-1188386) ise sıra dışı tasarımı ile göz doldurmaktadır.
 

Kadın Kap Alırken Beden Seçimi Nasıl Olmalı?

Bayan kap modellerinde ölçülendirme, standart bedenlere göre yapılmaktadır. Tıpkı iç giyim ürünlerinde olduğu gibi 36 beden ile başlayan bayan kap bedenleri, büyük beden kategorisindeki 56 bedene dek genişleyebilmektedir. Kap seçiminizde, geniş kesime aldırmaksızın kendi bedeninizi tercih etmek, doğru bir seçim olacaktır. Vücut ölçülerinizi bilmiyorsanız, mezura aracılığıyla ölçebilir e kadın kap bedeninizi aşağıdaki tablodan doğrulayabilirsiniz.
 

Bayan Kap Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Kadın kap seçiminde tercihlerinizin temelinde, kap içerisine giyeceğiniz ürünlerin stili olmalıdır. Farklı dokularda olabilse de tercih edeceğiniz kombin ile kap birbiri ile uyumlu olmalıdır. Klasik bir tarzı benimsiyorsanız, kadın kap seçiminiz uzun ve klasik modellerden yana olmalıdır. Gündelik veya sportif giyimin tercih ediyorsanız, desenli ve kısa bayan kap modelleri, sizin için ideal olanlardır.
 

Kadın Yazlık Kap Kumaşı Nasıl Olmalı?

Yazlık kap modelleri, genellikle ince ve hafif kumaşlardan üretilmektedir. Yaz sıcağında serin bir nefes alabilmenize olanak sağlayan ve aynı zamanda güneşin yakıcı etkisinden korunmanızı sağlayan kadın kap çeşitlerinde, fileli kumaşları da tercih edebilirsiniz.
 

Bayan Yazlık Kap Fiyatları Ne Kadar?

Bayan kap çeşitleri arasında sevilerek kullanılan parçalar, yazlık kap modelleridir. Bunun temel sebebi ise kış aylarında kalın kumaşlı mont veya kabanlar tercih edilirken, bahar aylarının kurtarıcılarının yazlık kaplar olmasıdır. Hem güneşten yanmanızı engelleyen hem terleme sonucu oluşabilecek olumsuzların önüne geçen hem de şık tasarımları ile kombininizi taçlandıran kap modellerinin her biri kendine özgü bir fiyatlandırma ile satışa sunulmaktadır. Bütçenize uygun bir seçim yapabilmek ve Bize Online’ın indirimleri ve kampanyalarından haberdar olabilmek için, sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.