İçerik Detay

Yaz Modasında Neler Var?

  •  12.05.2023
  •  

Yaz Modasında Neler Var?

Yaz ayları gelirken her kadının aklında yaz modasında neler var? Sorusu belirmeye başlar. Özellikle gardırobunu yenilemek isteyen kadınlar farklı renk veBol Kesim Bisiklet Yaka Çizgili Triko Atlet-Siyah Beyaz modellerde parçalar tercih ederek yaz ayının modasına uygun hareket edebilir. Bu yazımızda yaz modasında tercih edebileceğiniz kombinleri ele alacağız.

Sakin Mavi

Son birkaç yılın modaları arasında yer alan mavi tonları bu yılında vazgeçilmez renkleri arasında da yer alacak. Özellikle de mavinin pastel tonları son yılların en çok tercih edilen renklerinden biridir. Tranquil Blue olarak adlandırılan bu renk hava ve su unsurlarını akla getiren bir berraklığa sahip. Aynı mavinin duru bir tonu olarak ele alınan bu renk sakinliği ve sukuneti temsil etmektedir.

Tatlı Kırmızı

Her yılın dikkat çeken renklerinden birisi olan kırmızı renk elbiseler bu sezonun da vazgeçilmezleri arasında yer almaya aday. Kırmızının pastel tonlarına yakın bu renk seçeneklerini siyah ve beyaz renkler ile kombinleyerek davetlerde ve törenlerde tercih edebilirsiniz.

Verdigris

Özgürlük Heykelini anımsatan bu renk tonları mavi yeşil gridir. Verdigris olarak adlandırılan bu renk 2023 yaz modasında sıkça karşımıza çıkmaktadır.

 

Kemerli Bol Kesim Panço Bluz-Siyah Beyaz2023 Yaz Moda Renkleri ile Aksesuar Şıklığı

Yaz modasında tercih edilebilir birden fazla renk ve model seçeneği bulunmaktadır. Bunlar içinde şıklığınızı ve tarzınızı en güzel şekilde yansıtan 2023 yaz moda renkleri hem tarzınıza hem de şıklığınıza büyük bir anlam kazandıracaktır.

Her kadının dolabında yer alan temel renklerin içinde ise siyah renk gelmektedir. Yaz kış değişmeksizin siyah renk skalası, özellikle acil durumlarda giy çık kombinleri için oldukça etkilidir. Siyah blazer ceketler ise gerek günlük gerekse gece kullanımı açısından joker parçalar arasında yer alır. 2023 yazının siyah blazer ceketlerin modası haline geleceği yönünde sinyaller oldukça güçlü.

Bu sezon vintage çiçekler ise sık sık karşımıza çıkacak. Özellikle beyaz renk üzerine farklı renklerdeki siyah çiçekler ya da renkli çiçekler dikkat çekici etki yaratmak için yoğun kullanılacak. Duruşunuza yaz çiçekleri esintisi etkisi sağlayan bu kombinler dikkat çekici trendler arasında yer alıyor.

Keten ve viskon karışımı doğal toprak renklerinin de zamansız modası bu yaz da devam ediyor. Bu yaz keten bluzlar, pantolonlar, şortlar, elbiseler doğal tonları ile girdiğiniz her ortamda sizi göz alıcı çekiciliğe taşıyacak.